Profesjonalny montaż fotowoltaiki

ze Strefą Energii

Firm oferujących montaż fotowoltaiki jest z roku na rok coraz więcej. Niestety nie każda firma posiada odpowiednie doświadczenie oraz gwarancję na swoją pracę. Jako Strefa Energii staramy się łączyć doświadczenie oraz unikalne benefity dla klienta, które pozwolą mu cieszyć się niezawodną instalacją fotowoltaiczną.

fotowoltaika na dachu domu

Fotowoltaika ze Strefą Energii – benefity 

Korzystając z naszych usług, możesz być pewien, że nie zostaniesz pozostawiony samemu sobie – bez pomocy i opieki. To zadowolenie klienta jest dla nas najwyższym priorytetem.

Mamy na swoim koncie tysiące zamontowanych instalacji i każda z nich traktowana jest w sposób indywidualny. Posiadamy własne ekipy instalatorskie, dzięki czemu masz pewność, że montaż przeprowadzą prawdziwi specjaliści w swojej dziedzinie. Sprawdź, co otrzymujesz, stawiając na nasz wykwalifikowany zespół.  

Opieka poinstalacyjna – gwarancja na dobrze wykonany montaż fotowoltaiki 

Dla innych firm zakończony montaż fotowoltaiki jest równoznaczny z wykonaniem zadania, ale nie dla nas! To nie koniec dbania o Twoją instalację. W ramach wspomnianej wcześniej opieki poinstalacyjnej możesz się z nami skontaktować, gdy uważasz, że Twoje panele fotowoltaiczne nie pracują prawidłowo. Opieka poinstalacyjna to nasz podpis pod realizacją. Jesteśmy ekspertami w tym, co robimy, i podjęliśmy się montażu fotowoltaiki na Twoim dachu, ponieważ wiemy, że zrobimy to perfekcyjnie. To nasza gwarancja, że nie zostaniesz pozostawiony sam sobie w potrzebie i wątpliwościach. Jakość i zadowolenie klientów jest jednym z naszych filarów! 

Bezpłatna wycena i wizualizacja już na pierwszym spotkaniu

Wiemy, jak cenny jest czas każdego z Was. Właśnie dlatego umawiając się z naszym doradcą, otrzymacie wszystkie informacje już podczas pierwszej wizyty. Jeszcze zanim zdecydujesz się na instalację fotowoltaiczną, będziesz miał możliwość zobaczyć, jak będzie się z nią prezentował Twój dom czy budynek firmowy! Wszystko to zasługa naszej własnej, autorskiej aplikacji, która z wielką dokładnością wizualizuje budynek pokryty panelami fotowoltaicznymi. Skoro wiesz już, jak będzie się prezentował, to musisz jeszcze wiedzieć, ile wyniesie cały koszt. Oczywiście całkowicie bezpłatnie. Nasz doradca przedstawi Ci dokładny koszt całego przedsięwzięcia.

montaż fotowoltaiki na dachu

Najlepsze panele fotowoltaiczne

Pracujemy wyłącznie na certyfikowanych i sprawdzonych rozwiązaniach. Największym beneficjentem tego jesteś Ty oraz Twój dom. Najlepszy sprzęt to nie tylko wieloletnia gwarancja, ale również pewność maksymalnej efektywności, a co za tym idzie – najszybszego zwrotu inwestycji. Zapoznaj się z technologią, którą zainstalujemy w Twoim domu, dzięki naszym artykułom – najlepsze panele fotowoltaiczne oraz najlepsze falowniki do fotowoltaiki.

Karta Dużej Rodziny – zniżka na fotowoltaikę 

Duża rodzina to duże wydatki. Doskonale to rozumiemy i dlatego z dumą dołączyliśmy do programu Karta Dużej Rodziny. 

Wraz z przystąpieniem do programu, rozpoczęliśmy wdrażać specjalną ofertę, dla rodzin spełniających warunki. Jest to rabat nawet do 4500 złotych na instalację fotowoltaiczną. W ten sposób oszczędzanie rozpoczyna się już na etapie montażu! Mamy nadzieję, że instalacja fotowoltaiczna w Waszych domach pomoże również zrozumieć, jak istotna jest nasza planeta. Energetyka słoneczna to bezpieczna, zielona energia, która pomoże ograniczyć negatywne wpływy paliw kopalnianych na środowisko. 

Dogodne finansowanie inwestycji w fotowoltaikę 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że fotowoltaika to pewna inwestycja, ale jednak wymagająca na starcie odpowiednich środków. Nie każdy może lub chce jednorazowo wydać dużą kwotę pieniędzy. Jesteśmy partnerem 20 instytucji finansowych – pomożemy Ci sfinansować fotowoltaikę dla domu czy fotowoltaikę dla firmy w dogodny dla Ciebie sposób. 
Skontaktuj się z nami już dziś poprzez formularz bezpłatnej wyceny instalacji fotowoltaicznej lub dzwoniąc bezpośrednio pod numer telefonu +48 535 989 535.

Oceń artykuł

Średnia ocena: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Podziel się artykułem

Zapraszamy
do kontaktu

Pozostaw dane kontaktowe w formularzu lub skontaktuj się z nami pod numerem:
+48 535 989 535

Dziękujemy za wysłanie formularza!
*Pola obowiązkowe

Dziękujemy za pozostawienie kontaktu.
Nasz doradca wkrótce się z Tobą skontaktuje.