O nas

W ciągu ostatnich lat zrealizowaliśmy kilkaset instalacji fotowoltaicznych. Do każdej z nich podchodziliśmy i do dzisiaj podchodzimy, jakby była najważniejszą w historii naszej firmy.

Nasza misja

Tworzymy efektywne elektrownie fotowoltaiczne dla domu i Twojego biznesu.

W Strefie Energii do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, dostarczając naszym klientom nowoczesne rozwiązania na miarę XXI wieku.

Nasza misja

Wysoki roczny poziom zwrotu z inwestycji i bezpieczeństwo

Dzięki dobrze zaprojektowanej instalacji wychodzimy na przeciw Twoim potrzebom energetycznym dając tym samym realne korzyści ekonomiczne z użytkowania elektrowni fotowoltaicznej. Zapewniamy przy tym bezpieczeństwo działnia i pełne wsparcie serwisowe w czasie jej użytkowania.

Nasza misja

Deklaracja dbania o Pracowników oraz Klientów

Dla nas najważniejszy jest człowiek. Dbamy o to aby każda nasza realizacja była od etapu projektowego po wykonastwo profesjonalnie zrealizowana. Dawała poczucie zadowolenia nie tylko naszym Pracownikom, ale przede wszystkim naszym Klientom użytkującym instalacje - poczucie komfortu.

Trzy filary

DNA Strefy Energii zbudowane jest na trzech głównych filarach.
Kluczowych wartościach, na których opieramy wszelkie działania naszej firmy.

Jakość

Obsługa

Zadowolenie

Strefa Energii wyróżniona jako Rzetelna Firma

W 2018 roku zostaliśmy wyróżnieni nagrodą „Rzetelna Firma” w kategorii „Jakość i obsługa Klientów”. Jesteśmy zaszczyceni tym wyróżnieniem, które motywuje nas do dalszej pracy!

Media o nas

Strefa Energii to nie tylko profesjonalny sprzęt i rozwiązania dopasowane indywidualnie do potrzeb i wyzwań jakie przed nami są postawione.

Nasze realizacje

Poniżej prezentujemy kilka realizacji jakie zrealizowaliśmy dla naszych Klientów. Instalacje przedstawiają montaż elektrowni na dachu skośnym, dachu płaskim oraz na konstrukcji zwizanej z gruntem.

  • Wszystkie
  • Dom
  • Firma
  • Dach Płaski
  • Dach Skośny
  • Grunt

18 775

MWh

Liczba
wyprodukowanych MWh

16 616

ton

Zmniejszenie emisji
CO2

830.8

ha drzew

Ilość posadzonych
drzew

12.20

mln zł

Oszczędności klientów

Opinie klientów

Certyfikaty

Nasze doświadczenie jest gwarancją solidności i najwyższej jakości. Ponad 7 lat w branży Odnawialnych Źródeł Energii, kilkaset instalacji, a wszystko to potwierdzone stosownymi certyfikacjami i autoryzacjami.
KENO - Free Energy From Sun

Autoryzowany Partner Handlowy, nr uprawnień: 17/10/2016/KENO

SHARP

Autoryzowany Partner

BRUK-BET SOLAR

Autoryzowany Partner i Instalator modułów fotowoltaicznych

Fronius

Fronius Service Partner

Jakość sprzętu

Strefa Energii jakość sprzętu i samego wykonania instalacji. Bazujemy tylko na pewnych, sprawdzonych, europejskich podzespołach i bardzo doświadczonych ekipach instalacyjnych.

Naszym kluczowym założeniem jest dostarczenie elektrowni słonecznych, które swoją wysoką jakością I innowacyjnością zapewnią satysfakcję naszych klientom. Montaże wykonujemy z dbałością nie tylko o sprzęt, czy budynek inwestora ale również z dbałością o bezpieczeństwo i wygodę użytkowników.

Zadzwoń
do nas

Infolinia

+48 535 989 535

 

Napisz
wiadomość

biuro@strefaenergii.com

 

lub napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego

Porozmawiaj
z chatbotem

Porozmawiaj z naszym Chatbotem! Sprawdź jaka instalacja będzie dopasowana do
Twoich potrzeb