Kosmiczna technologia -

moduły fotowoltaiczne

Kosmiczna technologia trafiła z Ziemi do przestrzeni kosmicznej. Po co? Aby potem ponownie trafić na naszą planetę! Tym razem jako doskonały produkt dla Twojego domu i firmy. Panele fotowoltaiczne, bo o nich tutaj mowa, od wielu lat dostarczają darmowy prąd naszym klientom. Wraz z rozwojem technologii pojawia się coraz więcej producentów. Nasza firma wyselekcjonowała jednak najlepsze produkty na rynku, na których warto robić instalacje. Jak wybrać tego najodpowiedniejszego producenta? Jakie panele fotowoltaiczne są najlepsze? Odpowiedź na to pytanie niestety nie jest taka prosta i jednoznaczna.

Kosmiczna technologia – jakie panele fotowoltaiczne wybrać dla domu i firmy?

Istnieje wielu producentów, którzy wyróżniają się jakością oferowanych paneli fotowoltaicznych. Wybór tego jednego, najlepszego nie jest więc do końca możliwy. Testując wiele rozwiązań udało nam się zebrać listę najlepszych producentów paneli fotowoltaicznych, których produkty oferujemy naszym klientom. Są to wyselekcjonowane marki, które na rynku znane są z najlepszej jakości modułów. Przeczytaj, co wyróżnia moduły fotowoltaiczne i sam zdecyduj, które chciałbyś mieć! Kosmiczna technologia może być wkrótce… na Twoim dachu!

Każdy z nas kojarzy takie firmy jak LG czy Sharp. Nie wszyscy jednak wiedza, że są to również jedni z najlepszych producentów paneli fotowoltaicznych na świecie. Mniej znane są dla przeciętnej osoby takie firmy jak Longi Solar czy Exe Solar. Osoby, które znają się trochę na fotowoltaice wiedzą jednak, że to czołowi producenci z branży fotowoltaicznej. Znana nazwa nie zawsze musi iść w parze z jakością i renomą. W Strefie Energii stawiamy na wyniki i rezultaty. W ten sposób udało nam się wybrać 7 najlepszych producentów zajmujących się fotowoltaiką. Jesteśmy pewni ich produktów, a pracujemy wyłącznie na najbardziej opłacalnych, wytrzymałych i certyfikowanych materiałach.

Moduły fotowoltaiczne – 7 najlepszych producentów

W pierwszym momencie część osób może pomyśleć, że panele fotowoltaiczne to nowa technologia, która od niedawna jest na rynku. Prawda jest zupełnie inna! Sama technologia istnieje już od dziesiątek lat, ale prawdziwy jej rozkwit następuje od niedawna. Przyczyniło się do tego ulepszenie modułów fotowoltaicznych i poprawienie ich sprawności. To z kolei przyczyniło się do wielkiej opłacalności inwestycji! Szybkość zwrotu zależy przede wszystkim od fachowego montażu oraz certyfikowanych urządzeń. W Strefie Energii pracujemy wyłącznie na najlepszych materiałach, które zapewnią najefektywniejsze działanie. Co więcej, możesz sam wybrać model idealny dla Ciebie! W ramach kompleksowej usługi oferujemy moduły fotowoltaiczne od 7 najlepszych producentów fotowoltaiki. Poznaj ich bliżej!

Sharp

Firma Sharp każdemu znana jest przede wszystkim z produkcji elektroniki, takiej jak telewizory. Mało kto jednak wie, że firma istnieje już ponad 100 lat, a przez ponad 50 zajmuje się energią słoneczną! Od pół wieku wymyślają, realizują i ulepszają koncepty pomocne w pozyskiwaniu czystej mocy słońca. Lata doświadczenia pozwoliły im stać się jednym z czołowych producentów paneli fotowoltaicznych na świecie. Co najważniejsze, doświadczenie to idzie w parze z jakością, którą oferują. Sharp znajduje się w czołowej liście renomowanych producentów z branży fotowoltaicznej TIER 1. Oferowane przez nich moduły mają 330 W mocy, posiadają 15-letnią gwarancję produktową i aż 25-letnią gwarancję mocy!

Moduł fotowoltaiczny - Sharp

LG Solar

Kolejną firmą, której nazwę zna prawdopodobnie każdy jest LG. Słynąca z produkcji wysokiej jakości sprzętu elektronicznego firma, działa również z powodzeniem w branży fotowoltaicznej. Panele fotowoltaiczne LG nazywane są produktem premium. Charakteryzują się wysoką jakością, oraz świetnym, wyróżniającym się designem. Co więcej, moduły osiągają moc 340 W! Pewny siebie i swojego produktu LG, daje aż 25-letnią gwarancję zarówno produktową jak i liniowego spadku mocy. Zwiększona wytrzymałość mechaniczna paneli fotowoltaicznych to pewność tego, że produkt posłuży nam przez wiele lat!

Moduł fotowoltaiczny - LG

Jinko Solar

Choć produkcję rozpoczęli dopiero w 2006 roku to już udało im się osiągnąć szczyt! Są największym producentem modułów na świecie! Niezwykle ważną informacją jest to, że pomimo olbrzymiej produkcji utrzymują najwyższą jakość! Jinko Solar znajduje się na liście renomowanych producentów z branży fotowoltaicznej TIER 1. Specjalne szkoły oraz wzór struktury na powierzchni ogniwa to sposób na wysoką sprawność również przy niskim nasłonecznieniu. 

Oferowane przez Jinko Solar moduły mają 330 W mocy, 15 lat gwarancji produktowej oraz 25 lat liniowej gwarancji mocy wraz z dodatnią tolerancją mocy. Bycie największym producentem na świecie to z pewnością zasługa doskonałej relacji ceny do jakości. 

Moduły fotowoltaiczne - Jinko Solar

Boviet

Boviet to kolejna na liście azjatycka firma produkcją fotowoltaikę. Wietnamski producent jest na liście renomowanych producentów TIER 1. A to, jest oczywiście gwarancją jakości i dobrego wyboru. Nie oferują oni jednak tak długiej gwarancji produktu, jak konkurencja. Moduły fotowoltaiczne Boviet osiągają 330 W mocy, posiadają 12 lat gwarancji produktowej i ponad dwa razy dłuższą gwarancję i tolerancję mocy – 25 lat. 

Moduł fotowoltaiczny - Boviet

Longi Solar

Jeszcze kilka lat temu produkty chińskie kojarzyły nam się z niską jakością. Ten trend powoli ulega jednak zmianie. Największym dowodem na to są panele fotowoltaiczne produkowane w Chinach. Longi Solar, jako chiński producent oferuje najwyższą sprawność wśród paneli na świecie! Sprawność modułów wynosi nawet 20,9%! Po 25 latach wciąż zachowują sprawność na poziomie 84,5% początkowej mocy. W porównaniu do deklaracji innych producentów to blisko 4% więcej! Moc modułów może osiągać 350 W, 360 W, 370 W lub 380 W. Aktualnie firma Longi Solar jest czwartym, co do wielkości producentów modułów fotowoltaicznych na świecie. Jakość, którą oferuje pozwoliła mu znaleźć się na renomowanej liście TIER 1.

Moduły fotowoltaiczne - Longi

Exe Solar

Większość produktów fotowoltaicznych trafia do nas z krajów azjatyckich. Exe Solar jest jednym z wyjątków. Ich produkty dostarczane są na cały świat z północnej części Włoch. Moduły fotowoltaiczne Exe Solar wyróżniają się stabilnością dzięki wzmocnionej, produktowej aluminiowej ramie oraz długą gwarancją. Oferowane moduły osiągają 330 W mocy, posiadają 15 lat gwarancji z możliwością jej przedłużenia do 20 lat. Zapewniona jest również aż 30-letnia liniowa gwarancja mocy oraz dodatnia tolerancja mocy dla wszystkich modułów od firmy Exe Solar. Żadna inna firma nie oferuje, aż tak długiej gwarancji mocy.

Moduł fotowoltaiczny - Exe Solar

JA SOLAR

Firma Ja Solar to druga, co do wielkości firma na świecie produkująca moduły fotowoltaiczne. Są na renomowanej liście producentów fotowoltaiki Tier 1. Osiągnęli to dzięki produkcji wysokiej jakości produktów. Panele Ja Solar posiadają wysoką, na poziomie 20,2% sprawność.
Największym sukcesem producenta jest doskonały wynik w testach niezawodności PVEL 2019. Firma zdobyła aż cztery nagrody TOP PERFORMER. Testy były wymagające, a panele Ja Solar jako jedne z niewielu podołały wyzwaniu, co świadczy o ich doskonałej jakości.
Kolejnym atutem modułów Ja Solar jest gwarancja. Posiadają 12 lat gwarancji produktowej oraz aż 25 lat gwarancji na liniową moc wyjściową.

ja solar

Heckert Solar

To drugi na liście europejski producent. Tym razem z Włoch przenosimy się do naszych zachodnich sąsiadów – Niemców. W tym miejscu powstają prawdziwe fotowoltaiczne produkty premium. Niemiecka technologia i precyzja są gwarantem najwyższej jakości od niemal 20 lat! Heckert Solar, jako firma dba nie tylko o ekologię, ale także o zrównoważony rozwój. W osiągnięciu celu pomaga im własna elektrownia fotowoltaiczna zlokalizowane przy fabryce. 

Oferowane przez Heckert Solar panele fotowoltaiczne posiadają 15 lat gwarancji z możliwością przedłużenia do 20. Zapewniona jest także 25-letnia gwarancja mocy oraz dodatnia tolerancja mocy dla wszystkich oferowanych modułów fotowoltaicznych. Produkty osiągają 315 W, 320 W lub 325 W mocy.

Moduł fotowoltaiczny - Heckert Solar

Kosmiczna technologia – wybieraj sam moduły fotowoltaiczne!

Każdy produkt, który oferujemy jest najwyższej jakości, ponieważ zostały one przez nas staranie wyselekcjonowane. Chcemy jednak, aby klient miał możliwość wyboru sprzętu dla swojego domu czy firmy. Wszystkie oferowane przez nas moduły mają niezbędne certyfikaty i oferują znakomitą efektywność. Wyróżniają je detale, na których może Ci zależeć. Zdecyduj sam lub poproś o pomoc naszego doradcę! 

Kosmiczna technologia oznacza równie kosmiczne benefity jak pomoc w uzyskaniu dotacji oraz opiekę poinstalacyjną. Zaufaj Strefie (kosmicznej) Energii! 

A jeżeli chcesz dowiedzieć się, na jakich falownikach pracujemy – zapraszamy do naszego drugiego artykułu: Kosmiczna technologia – jakie falowniki oferujemy?

Oceń artykuł

Średnia ocena: 4.8 / 5. Ilość głosów: 4

Podziel się artykułem

Zapraszamy
do kontaktu

Pozostaw dane kontaktowe w formularzu lub skontaktuj się z nami pod numerem:
+48 535 989 535

Dziękujemy za wysłanie formularza!
*Pola obowiązkowe

Dziękujemy za pozostawienie kontaktu.
Nasz doradca wkrótce się z Tobą skontaktuje.