Fotowoltaika -

zakup czy inwestycja?

Zakup kojarzy nam się z wydawaniem pieniędzy. Inwestycja natomiast, z ich włożeniem w coś, co może w przyszłości zaowocować. Tak naprawdę żadne określenie nie jest do końca poprawne, ale bliżej jest zdecydowanie temu drugiemu. Brakuje tam jednak jednej drobnej rzeczy. Fotowoltaika to PEWNA inwestycja. Tym się właśnie wyróżnia wśród innych potencjalnych inwestycji.

inwestycja - firma z lotu ptaka

Fotowoltaika to pewna inwestycja 

Pewność, to rzecz, którą wyróżnia fotowoltaikę wśród innych potencjalnych inwestycji i sposobów lokowania pieniędzy. Co do pewności nie ma żadnych wątpliwości, różnicą może być jedynie czas zwrotu inwestycji. W przypadku dobrze dobranej elektrowni fotowoltaicznej oraz sprzyjających warunków atmosferycznych, czas zwrotu może wynosić 5 lat. Po tym czasie każdy jeden dzień, jest wyłącznie czystym zyskiem. 

Sposoby finansowania fotowoltaiki

Profesjonalna i godna zaufania firma montująca panele fotowoltaiczne proponuje wiele różnych możliwości finansowania, dobranych do Twoich potrzeb. Właśnie tak jest u nas, w Strefie Energii. Jesteśmy partnerem ponad 20 instytucji finansowych. Nie masz potrzebnej ilości gotówki, ale jak najszybciej chcesz zacząć oszczędzać? Nic straconego, możesz skorzystać z finansowania na preferencyjnych warunkach! Wszystkiego dowiesz się bezpośrednio od naszego doradcy, z którym skontaktujesz się poprzez formularz na naszej stronie, bądź dzwoniąc pod numer +48 535 989 535

Ile kosztuje fotowoltaika dla domu? Inwestycja w oszczędny dom

Nikt nie jest w stanie podać dokładnej ceny bez odpowiednich danych. Analiza jest niezwykle ważna, ponieważ pozwala ustalić zapotrzebowanie domu na prąd, a co za tym idzie, dobrać najefektywniejszą moc instalacji. Dobranie odpowiedniej mocy jest gwarancją najszybszego zwrotu inwestycji. Właśnie dlatego wyceny on-line nigdy nie będą dokładne i mogę wydłużyć czas, w jakim zwróci się fotowoltaika.

W Strefie Energii zadowolenie klienta jest najważniejsze, dlatego do każdej instalacji podchodzimy indywidualnie. Podczas umówionego terminu, doradca dokładnie wyliczy koszt instalacji i przedstawi go już na pierwszym spotkaniu. Oprócz samej wyceny zaprezentuje również jak będzie wyglądała instalacja. W jaki sposób? Dzięki autorskiej aplikacji do tworzenia dokładnych wizualizacji. 

O pewności inwestycji niech świadczy również nasze podejście do wykonanej już instalacji. Klient nie zostaje po zakończonym montażu sam sobie. W razie jakichkolwiek wątpliwości, co do działania swojej domowej elektrowni, może skorzystać z bezpłatnej opieki poinstalacyjnej.  

Fotowoltaika dla firmy i darmowe przeglądy 

Coraz więcej przedsiębiorstw szuka niezawodnych sposobów na zmniejszenie kosztów funkcjonowania, a przy tym utrzymaniu najwyższej jakości. Prawdopodobnie jedyną lub jedną z niewielu opcji jest instalacja fotowoltaiczna. Wybierając Strefę Energii, jako wykonawcę, zapewniasz sobie m.in darmowe przeglądy instalacji każdego roku. Korzystając z tej usługi masz możliwość przedłużenia gwarancji nawet do 10 lat!

Oceń artykuł

Średnia ocena: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Podziel się artykułem

Zapraszamy
do kontaktu

Pozostaw dane kontaktowe w formularzu lub skontaktuj się z nami pod numerem:
+48 535 989 535

Dziękujemy za wysłanie formularza!
*Pola obowiązkowe

Dziękujemy za pozostawienie kontaktu.
Nasz doradca wkrótce się z Tobą skontaktuje.