Wartości Strefy Energii

Instalacje fotowoltaiczne z roku na rok stają się coraz częściej wybieranym sposobem pozyskiwania energii elektrycznej. Posiadają one szereg zalet. Przede wszystkim pozwalają obniżyć rachunki za prąd nawet o 90%. Dzieje się tak, ponieważ decydując się na panele fotowoltaiczne, uzyskuje się pełną niezależność od konwencjonalnych dostawców energii. Fotowoltaika to swoista minielektrownia zamontowana na dachu użytkownika. Jest to także system wykorzystujący w pełni odnawialne źródło energii. Przetwarza on bowiem promienie słoneczne na prąd, który można wykorzystywać do zasilania całego domu, czy firmy. Jest to nieporównywalnie wielka oszczędność surowców, a także ukłon w kierunku środowiska. W przeciwieństwie do wielu innych, ekologicznych źródeł energii elektrycznej ta nie zaburza równowagi otaczającego ją ekosystemu. Jej bezgłośna praca nie zakłóca spokoju ludzi, ani zwierząt mieszkających w pobliżu instalacji fotowoltaicznej.

Strefa (dobrej) energii

Postanawiając zainwestować w panele fotowoltaiczne, kluczowym elementem jest wybór firmy, która zajmie się ich instalacją i formalnościami. W Strefie Energii kierujemy się trzema, najważniejszymi dla nas elementami. Są to: uczciwość, jakość i zadowolenie. Poznaj wartości Strefy Energii.

Uczciwość

Doradzimy Ci tak samo jak rodzicom, wujkom, czy dobrym znajomym. Strefa Energii to nie tylko montaż paneli fotowoltaicznych. To także uczciwa i pełna obsługa użytkownika na każdym etapie inwestycji. Współpraca z naszą firmą rozpoczyna się od całkowicie bezpłatnej wyceny instalacji fotowoltaicznej. Już od tego momentu jesteśmy do pełnej dyspozycji pod względem pytań dotyczących zarówno montażu, specyfiki instalacji, kosztów, jak i logistyki. Zdejmujemy z klientów także wszystkie kwestie formalne, na przykład przygotowanie umowy z zakładem energetycznym. Po wykonaniu instalacji nie zostajesz sam, zaopiekujemy się Tobą i Twoją instalacją przez długie lata. Wszystko dlatego, że jesteśmy pewni w 100% tego, co robimy!

Jakość

Wiemy, że właściwy dobór materiałów i ich montaż zapewniają długą żywotność systemu i jego najlepsze wyniki. Aby zaspokoić potrzeby energetyczne użytkownika, przed przedstawieniem szczegółowej oferty przeprowadzamy wywiad, dzięki któremu możemy się dowiedzieć, jakie są oczekiwania klienta. Wiedząc to, rozpoczynamy montaż paneli fotowoltaicznych z najlepszych materiałów. Dobrze zaprojektowana instalacja może posłużyć nawet kilkadziesiąt lat. Korzystamy jedynie z wysokiej jakości sprzętów i sprawdzonych podzespołów. Nasi instalatorzy to najlepsi w Polsce specjaliści w zakresie instalacji fotowoltaicznej. Niezwykła dbałość o szczegóły zapewnia użytkownikom innowacyjne urządzenie najwyższej klasy.

Zadowolenie

Funkcjonując na rynku od ponad 7 lat, zyskaliśmy ogromne doświadczenie. Tysiące wykonanych instalacji fotowoltaicznych zaowocowały specjalistycznymi certyfikatami jakości naszych usług. W 2018 roku otrzymaliśmy także nagrodę “Rzetelna Firma” w kategorii “Jakość i obsługa Klientów”. To, co zdecydowanie wyróżnia nas spośród innych firm zajmującymi się fotowoltaiką to dbałość o klienta na każdym poziomie naszej współpracy – zachęcamy do zapoznania się z opiniami naszych Klientów wyszukując naszą firmę (Strefa Energii) w wyszukiwarce Google, a także na Facebooku. Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości innowacyjnych usług zielonej energii ze szczególnym uwzględnieniem potrzeb klienta.

Wybierz najlepszą ofertę na rynku

Ofert na rynku fotowoltaicznym jest wiele, jednak warto pamiętać, że jest to inwestycja. Inwestycja, która ma służyć przez kilkadziesiąt lat, być bezawaryjna, bezobsługowa i niezawodna. Dlatego właśnie warto zatroszczyć się o wybór najlepszej z nich. Wiesz już, jakie są wartości Strefy Energii. Dajemy Ci pełną gwarancję naszych usług, opiekę poinstalacyjną, a wykonana przez nas instalacja fotowoltaiczna przekroczy Twoje najśmielsze oczekiwania.

A po więcej informacji na temat oferty, zapraszamy na https://strefaenergii.com/oferta/!

Oceń artykuł

Średnia ocena: 5 / 5. Ilość głosów: 1

Podziel się artykułem

Zapraszamy
do kontaktu

Pozostaw dane kontaktowe w formularzu lub skontaktuj się z nami pod numerem:
+48 535 989 535

Dziękujemy za wysłanie formularza!
*Pola obowiązkowe

Dziękujemy za pozostawienie kontaktu.
Nasz doradca wkrótce się z Tobą skontaktuje.