Strefa Energii - pewna energia dla Twojego domu.

Nasze certyfikaty i programy.

Decyzja o fotowoltaice jest pierwszym krokiem do sukcesu. To postanowienie jest synonimem oszczędności i chęci dbania o naszą planetę, które w dzisiejszych czasach są bardzo ważne. Co jednak dalej? Jakie decyzje trzeba podjąć? Przede wszystkim wybrać odpowiednią firmę, która przeprowadzi Cię przez cały proces instalacji fotowoltaiki i zagwarantuje najlepszą instalację, z której będziesz korzystał przez następne kilkadziesiąt lat. Dlaczego Strefa Energii to najlepszy z możliwych wyborów? Poczytaj o naszych certyfikatach i programach, w których bierzemy udział, a dowiesz się sam!

dach z fotowoltaiką

Dlaczego programy i certyfikaty są tak ważne?

Programy i certyfikaty to dobre potwierdzenie na to, że dana firma oferuje dobrą jakość oferowanych usług. Firmy są sprawdzane i prześwietlane pod różnym kątem. Udział w programach to natomiast wyjście na potrzeby klientów i wsparcie ich.

W Strefie Energii staramy się stale podnosić sobie poprzeczkę. Stawiamy przede wszystkim na jakość i wysoki standard wykonywanych usług. Słyniemy z doskonałej obsługi klienta i własnych ekip instalatorskich. Posiadamy autorską aplikację do wizualizacji paneli fotowoltaicznych na dachu i oferujemy opiekę poinstalacyjną dla naszych klientów. To jednak nie wszystko. Nie osiadamy na laurach i staramy się wciąż rozwijać, proponować nowe udogodnienia i… zdobywać certyfikaty, które najlepiej świadczą o naszej jakości.

Certyfikat Rzetelna Firma

Rzetelna Firma jest programem dla przedsiębiorców. Jego posiadanie świadczy o sumienności i uczciwości w biznesie oraz o braku niespłaconych zobowiązań w Krajowym Rejestrze Długów BIG SA. Dla nas jest to sposób na budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Dla Ciebie jest to natomiast  informacja, że jesteśmy wiarygodni i wypłacalni. Możesz powierzyć nam ze spokojem swoje pieniądze, a my stworzymy dla Ciebie instalację, która będzie czerpać ze słońca czystą i zieloną energię.

Certyfikat Rzetelnej Firmy to jeden z najbardziej rozpoznawalnych dokumentów. Otrzymało go już ponad 40 tysięcy przedsiębiorstw ze wszystkich kategorii gospodarki. Wydawany jest w formie tradycyjnej i elektronicznej – każdy z naszych klientów może sprawdzić naszą wiarygodność online na stronie internetowej Rzetelnej Firmy, aby potwierdzić solidność i jakość oferowanych usług. 

Zobacz certyfikat Strefy Energii.

Certyfikat Laur Zaufania

Laur Zaufania to drugi program, do którego należy nasza firma i którym możemy się pochwalić. Certyfikat ten otrzymują jedynie wiarygodne podmioty gospodarcze na terenie Polski. Program działa już od ponad 10 lat i współpracuje między innymi z GUS, CEIDG, KRD oraz BIG InfoMonitor. Posiadanie tego certyfikatu świadczy o tym, że firmie można zaufać pod każdym względem. 

certyfikat Strefy Energii

Karta Dużej Rodziny a pewna energia – oszczędności nawet do 4 500 złotych!

Karta Dużej Rodziny jest ministerialnym programem, który kierowany jest do rodzin z co najmniej trójką dzieci. Otrzymują one specjalną kartę, z którą łączą się różne benefity – między innymi zniżki na zakupy, tańsze bilety kolejowe, do kina lub na basen. Wiemy, jak duże zużycie prądu jest przy posiadaniu licznej rodziny, i jak wysokie rachunki się z tym wiążą. Dlatego też od zeszłego roku możemy pochwalić się udziałem w tym programie. Dzięki temu nasi klienci, którzy posiadają kartę, mogą zyskać oszczędności nawet do 4 500 zł, przy skorzystaniu z oferty instalacji paneli fotowoltaicznych. 

Więcej o tym, czym jest Karta Dużej Rodziny, dowiesz się z naszego wcześniejszego artykułu.

Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej – Polska PV

Stowarzyszenie propaguje i promuje rozwój branży fotowoltaicznej w naszym kraju. Zrzesza zarówno firmy, które zajmują się fotowoltaiką, jak i producentów urządzeń fotowoltaicznych. Ponadto kładzie ogromny nacisk na to, aby elektrownie fotowoltaiczne były wykonywane i projektowane poprawnie. Stowarzyszenie przyjmuje jedynie członków, którzy rzeczywiście wykonują dobrą i jakościową pracę. Jest to więc nasz kolejny sukces, dzięki któremu możemy mówić o najwyższej jakości wykonywanych instalacji. 

samochód Strefy Energii

Strefa Energii – pewna energia na przyszłość

Wybór firmy do montażu fotowoltaiki nie należy do prostych decyzji – jesteśmy tego świadomi. O tym, czym powinno się kierować przy wybieraniu takiej usługi, pisaliśmy także w artykule „Instalacja fotowoltaiczna, a wybór firmy”. To długotrwały proces, który poprzedzony powinien być dokładną analizą rynku. Certyfikaty i programy, w jakich bierze udział firma, to dodatkowy plus, który świadczy o jej jakości i rzetelności. Dlatego też w naszej firmie staramy się stale doskonalić, aby nasi klienci byli pewni swoich inwestycji.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat Strefy Energii? Skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego na dole strony lub zadzwoń do nas (535 989 535) i umów się na rozmowę z doradcą klienta Strefy Energii, który najlepiej wyjaśni Ci wszystkie nurtujące kwestie. Zaproponujemy Ci bezpłatną wycenę, abyś mógł cieszyć się z korzyści, jakie daje pewna energia od profesjonalistów!

Oceń artykuł

Średnia ocena: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Podziel się artykułem

Zapraszamy
do kontaktu

Pozostaw dane kontaktowe w formularzu lub skontaktuj się z nami pod numerem:
+48 535 989 535

Dziękujemy za wysłanie formularza!
*Pola obowiązkowe

Dziękujemy za pozostawienie kontaktu.
Nasz doradca wkrótce się z Tobą skontaktuje.