Fotowoltaika dla domu

W ciągu ostatnich lat zrealizowaliśmy kilkaset instalacji fotowoltaicznych. Do każdej z nich podchodziliśmy i do dzisiaj podchodzimy, jakby była najważniejszą w historii naszej firmy.

Oszczędność

Oszczędzaj nawet do 90% w skali roku

Biorąc pod uwagę coroczne podwyżki prądu, warto zastanowić się nad tym, czy bardziej opłacalnym rozwiązaniem nie byłoby stworzenie własnej elektrowni.

Bezpieczeństwo

Energia, która nie zostaje przez Ciebie wykorzystana, magazynowana jest w sieci

dzięki temu możesz ją wykorzystywać w nocy albo w zimie. W zależności od wielkości Twojej instalacji pobierasz z powrotem 80 lub 70 procent energii, którą zmagazynowałeś. Aczkolwiek nie masz się co martwić – elektrownia dobierana jest w taki sposób, że prądu na Twoje bieżące zapotrzebowanie nie zabraknie.

Niezależność

Zyskujesz niezależność od wzrostu cen energii

Twoja przydomowa elektrownia fotowoltaiczna daje Ci nie tylko oszczędności, które odczujesz wraz ze swoją rodziną. Przede wszystkim zapewnia Twoje bezpieczeństwo niezależności wzrostu cen energii na rynku.

Ochrona środowiska

Twój wkład w ekologię, czyste powietrze i lepsze środowisko

Stosowanie nowoczesnych rozwiązań energetycznych jak odnawialne źródła energii (OZE) to wielki wkład w ochronę środowiska naturalnego.

Budujemy instalacje
fotowoltaiczne
od podstaw

Zobacz film

Budowa instalacji fotowoltaicznej

Realizujemy instalacje fotowoltaiczne w województwach takich jak: małopolskie, śląskie, podkarpackie, świętokrzyskie, dolnośląskie i mazowieckie. Oferujemy kompleksowe zestawy zawierające moduły fotowoltaiczne (panele i ogniwa fotowoltaiczne), systemy montażowe, inwerter, okablowanie, zabezpieczenia DC i AC wraz z profesjonalnym montażem. Gwarancja na panele fotowoltaiczne wynosi 25 lat, więc masz pewność swojej inwestycji.

Poznaj proces inwestycji

Pierwszym krokiem jest poznanie Twojego zapotrzebowania na prąd i określenie mocy instalacji tak, aby inwestycja zwróciła Ci się w przeciągu kilku lat.

My przygotujemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie, ale to do Ciebie należy decyzja.

Twoja instalacja zostanie wykonana przez najbardziej doświadczoną ekipę instalacyjną w Polsce. Przed i po instalacji wykonamy dokumentację fotograficzną. Przejmujemy za Ciebie obowiązek przygotowania dokumentów do Zakładu Energetycznego tak, abyś mógł wygodnie, bez żadnego wysiłku cieszyć się darmowym prądem.

Własna elektrownia słoneczna chroni Cię przed ciągłym i nieuniknionym wzrostem cen energii.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji również po wykonaniu instalacji. Profesjonalny serwis jest po to, żeby pomóc Ci i odpowiedzieć na każde pytanie.

Oferujemy bezpłatną wycenę instalacji elektrowni słonecznej

Bardzo ważnym elementem podczas pierwszego kontaktu z Klientem jest wstępna wycena instalacji fotowoltaicznej.

Pozwala on nie tylko w profesjonalny sposób określić zapotrzebowanie
energetyczne ale również dobrać rozwiązania dopasowane indywidialnie do potrzeb. Dbamy przede wszystkim o jakość naszych usług i profesjonalną komunikację, która wpływa na wysoki poziom zadowolenia naszych Klientów.

 


Nasze realizacje

Poniżej prezentujemy kilka realizacji jakie zrealizowaliśmy dla naszych Klientów. Instalacje przedstawiają montaż elektrowni na dachu skośnym, dachu płaskim oraz na konstrukcji zwizanej z gruntem.

  • Wszystkie
  • Dom
  • Firma
  • Dach Płaski
  • Dach Skośny
  • Grunt
Wszystkie realizacje

Aplikacja live

Zarządzaj, monitoruj, oszczędzaj

Pobierz aplikację Fronius lub SolarEdge na swój telefon lub tablet i monitoruj wydajność pracy swojej elektrowni w dowolnym czasie i miejscu!

Zadzwoń
do nas

Infolinia

+48 535 989 535

 

Linia serwisowa

+48 796 797 348

Napisz
wiadomość

biuro@strefaenergii.com

 

lub napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego

Porozmawiaj
z chatbotem

Porozmawiaj z naszym Chatbotem! Sprawdź jaka instalacja będzie dopasowana do
Twoich potrzeb