O co musisz zapytać firmę

wykonującą instalacje fotowoltaiczne?

Wybranie odpowiedniej firmy do montażu fotowoltaiki może nie być proste. Do spotkania z doradcą warto się nieco przygotować. Oczywiste jest, że profesjonalna firma wszystko dokładnie Ci wytłumaczy. Pamiętaj jednak, że zapraszając wielu doradców, możesz trafić na osobę, bardzo wygadaną, która za wszelką cenę unika odpowiedzi na wiele Twoich pytań, a w zamian mówi jedynie o wielkich oszczędnościach. Sprawdź, o co warto zapytać doradcę podczas spotkania, wybierając instalacje fotowoltaiczne.

instalacje fotowoltaiczne - samochód Strefy Energii

Pytania do doradcy z firmy fotowoltaicznej

Własna elektrownia fotowoltaiczna to inwestycja, która zapewni Ci przede wszystkim oszczędności. W fotowoltaice liczy się jednak czas, w którym nastąpi zwrot z inwestycji. Dobrze dobrane instalacje fotowoltaiczne to pewność najszybszego możliwego zwrotu. Właśnie dlatego, warto starannie poszukać idealnej firmy, które spełni wszystkie Twoje wymagania oraz doradcy, który odpowie na wszystkie nurtujące pytania.

Całkowity koszt fotowoltaiki

To zapewne pierwsze pytanie, które przychodzi do głowy. Profesjonalny doradca jest w stanie dokładnie wyliczyć zapotrzebowanie na energię, a przy tym koszt całej inwestycji w fotowoltaikę. W Strefie Energii taką wycenę otrzymasz już podczas pierwszego spotkania z doradcą. Dodatkowo możesz liczyć również na wizualizację swojej elektrowni fotowoltaicznej. Za pomocą własnej, autorskiej aplikacji, pokażemy Ci, jak dokładnie będzie prezentował się Twój dach z panelami fotowoltaicznymi. 

Jakie instalacje fotowoltaiczne wybrać i dlaczego? 

Doradca powinien zaproponować kilka różnych sprzętów, a nie wyłącznie jeden. Dlaczego? Ponieważ ostateczny wybór należy do klienta. Warto opowiedzieć o sprzęcie, który montujemy i pokazać ich mocne strony. W Strefie Energii pracujemy wyłącznie na certyfikowanych produktach najlepszych producentów, o których chętnie opowiadamy klientom. Ostateczny wybór, należy jednak do nich.

instalacje fotowoltaiczne na dachu

Ile instalacji fotowoltaicznych zamontowaliście i jak długo istniejecie? 

Ilość zamontowanych instalacji ma znaczenie. To nie tylko kwestia doświadczenia w montażu, ale również pewność, że firma nie zniknie z rynku po roku działania. Jeżeli firma utrzymuje się już wiele lat, a wręcz wciąż się rozwija to dobry znak. Takiej firmie można zaufać.

Czy otrzymam gwarancję na montaż? 

Każdy z nas chce mieć pewność, że jego instalacja została wykonana profesjonalnie, a firma daje na to gwarancję. W przypadku Strefy Energii otrzymujesz nawet więcej – zapewniamy opiekę poinstalacyjną, która jest naszym znakiem rozpoznawczym. Nawet po zakończonym montażu możesz mieć pewność, że nie zostaniesz sam. W razie jakichkolwiek wątpliwości możesz skontaktować się z nami, a otrzymasz niezbędną pomoc. 

Jakie są możliwości finansowania elektrowni?

Jesteśmy partnerem ponad 20 instytucji finansowych. Zapewniamy, że zawsze znajdziemy najlepsze wyjście, jeśli chodzi o finansowanie, a płatność gotówką to tylko jedna z wielu opcji do wyboru.

Doradca jest wizytówką firmy

Od podejścia doradcy można dowiedzieć się bardzo wiele na temat firmy. Zadając odpowiednie pytania, szybko dowiemy się, czy firma, którą reprezentuje jest godna zaufania. Tylko i wyłącznie doświadczenie oraz fachowe, profesjonalne podejście jest gwarancją uczciwego montażu. Jak skontaktować się z doradcą Strefy Energii? Wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy, znajdujący się na dole strony.

Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat – obejrzyj nasz film z cyklu #Niedzielazekspertem.   

Oceń artykuł

Średnia ocena: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Podziel się artykułem

Zapraszamy
do kontaktu

Pozostaw dane kontaktowe w formularzu lub skontaktuj się z nami pod numerem:
+48 535 989 535

Dziękujemy za wysłanie formularza!
*Pola obowiązkowe

Dziękujemy za pozostawienie kontaktu.
Nasz doradca wkrótce się z Tobą skontaktuje.