Płacisz za prąd? Po co?

Ekspert Strefy Energii rozprawia się z mitami na temat fotowoltaiki w „Pytaniu Na Śniadanie”

Czym jest i jak działa fotowoltaika? Ile czasu posłużą nam zainstalowane panele? Czy system działa przez cały rok? Jakie są mity na temat fotowoltaiki? To pytania, które często zadają sobie osoby rozważające przejście na odnawialne źródło energii. Dzięki ekspertom także widzowie programu Pytanie na Śniadanie” mogli poznać na nie odpowiedzi.

eksperci odpowiadają na mity na temat fotowoltaiki

Kwestia edukacji i zwiększanie świadomości korzyści płynących z odnawialnych źródeł energii od zawsze jest niezbędnym elementem działalności Strefy Energii. Zarówno na naszym blogu, jak i na kanałach w mediach społecznościowych dzielimy się z Wami naszą wiedzą. Jest ona poparta najnowszymi badaniami i analizami sytuacji w kontekście ekonomicznym oraz ekologicznym. Niezmiernie cieszy nas rosnąca popularność fotowoltaiki. Tysiące ludzi w Polsce korzysta z dobrodziejstw paneli fotowoltaicznych. Nie tylko obniżają swoje rachunki, ale także ratując planetę dla przyszłych pokoleń.

Dzięki uprzejmości Telewizji Polskiej mieliśmy ostatnio okazję trafić do szerszej publiczności, goszcząc w jednym z wydań programu „Pytanie Na Śniadanie”. Krzysztof Brzewski, nasz dyrektor działu biznesowego wraz z Joanną Maraszek, ekspertką do spraw odnawialnych źródeł energii oraz redaktorką popularnego portalu Świat OZE, wspólnie obalili mity na temat fotowoltaiki. 

dyrektor działu biznesowego ze strefy energii w pytanie na sniadanie

Co ciekawego możecie znaleźć w materiale? Przede wszystkim wypowiedzi naszych klientów. To ich zdanie wyznacza dla nas kierunek. Doskonale zdajemy sobie sprawę z faktu, że wiele osób nie posiada szczegółowej wiedzy na temat procesów związanych z fotowoltaiką. Naszą rolą jest rozwianie wszelkich obaw oraz przeprowadzenie wszystkich przez proces planowania i montażu w sposób prosty i przejrzysty, żeby każdy z klientów miał poczucie, że oddał swoją inwestycję w ręce wiarygodnych specjalistów. W materiale prezentujemy też sposób, w który działamy, a także pierwszą w Polsce aplikację, dzięki której inwestor może zobaczyć spersonalizowaną wizualizację instalacji, którą przygotujemy. 

Dodatkowo, w rozmowie z Marzeną Rogalską i Tomaszem Kammelem eksperci OZE obalają popularne mity na temat fotowoltaiki. Chcecie dowiedzieć się, dlaczego Polska ma idealne warunki do fotowoltaiki i kim jest świadomy obywatel? Koniecznie zobaczcie materiał, który przygotowaliśmy wraz z redakcją „Pytania Na Śniadanie”!

https://pytanienasniadanie.tvp.pl/48560806/jak-placic-mniej-za-prad-czyli-wszystko-o-panelach-fotowoltaicznych

Czy wiesz już wszystko o fotowoltaice? Jeśli nie, to umów się z naszym doradcą wypełniając formularz poniżej!

eksperci odpowiadają na mity na temat fotowoltaiki strefa energii
Oceń artykuł

Średnia ocena: 3.4 / 5. Ilość głosów: 20

Podziel się artykułem

Zapraszamy
do kontaktu

Pozostaw dane kontaktowe w formularzu lub skontaktuj się z nami pod numerem:
+48 535 989 535

Dziękujemy za wysłanie formularza!
*Pola obowiązkowe

Dziękujemy za pozostawienie kontaktu.
Nasz doradca wkrótce się z Tobą skontaktuje.