Karta Dużej Rodziny, a fotowoltaika -

oszczędź do 4 500 złotych!

Duża rodzina oznacza dużo miłości i wsparcia! Wspólne gotowanie, zabawy czy nawet odrabianie lekcji to czas, który łączy rodzinę. Liczne potomstwo oznacza jednak większe wydatki, z czym trzeba się niestety liczyć. Dzieci rosną bardzo szybko, a sprzęt, taki jak pralka czy zmywarka mogą być włączane nawet codziennie, aby nadążyć za sprzątaniem! Z myślą o takich rodzinach powstała Karta Dużej Rodziny, która zapewnia szereg benefitów w różnych firmach czy instytucjach. Od teraz i my staliśmy się jej częścią!

karta dużej rodziny - rodzina biegnąca po polu przy zachodzie słońca

Karta Dużej Rodziny – co to jest?

Posiadanie dużej rodziny niesie za sobą mnóstwo plusów – zaczynając od wspólnej zabawy, kończąc na poczuciu wsparcia i pomocy od tak licznych osób! Wśród minusów, można wyróżnić natomiast jeden – większe wydatki. 

Karta Dużej Rodziny to ministerialny program, który skierowany jest do osób posiadających przynajmniej trójkę dzieci. Wraz z posiadaniem karty otrzymywane są liczne benefity. Wśród nich są zniżki na produkty czy usługi. Dotyczy to zarówno instytucji publicznych, jak i prywatnych firm. Karta Dużej Rodziny jest niezwykle ważną pomocą. Rabaty i zniżki podczas zakupów dla tak licznego grona, potrafią być naprawdę zauważalne i kluczowe dla rodziny. 

Karta Dużej Rodziny – do kiedy jest ważna?

Wszystkie karty są imienne i otrzymuje je każdy członek kwalifikującej się rodziny. Rodzice oraz dzieci z niepełnosprawnością posiadają taką kartę bezterminowo. Wśród pozostałych członków rodziny wygląda to nieco inaczej. Karta dziecka jest ważna do 18 roku życia lub w przypadku, gdy dziecko się uczy – do 25 roku życia.

Od 1 stycznia 2019 roku Kartę Dużej Rodziny będą mogli otrzymać również rodzice, którzy kiedykolwiek mieli na utrzymaniu co najmniej trójkę dzieci.

tata na polu z trójką dzieci

Panele fotowoltaiczne nawet do 4500 złotych taniej

Im większa rodzina, tym niestety większe rachunki za prąd – przekonują się o tym wszyscy, którzy mają na utrzymaniu dzieci. Na ratunek przychodzi tutaj fotowoltaika dla domu! 

Panele fotowoltaiczne to technologia, która od wielu lat buduje oszczędności Polaków. Rachunki za prąd z fotowoltaiką są niższe nawet o 90%. Przy dużej rodzinie, oznacza to naprawdę zauważalne kwoty, które z pewnością można wydać lepiej, niż przepłacając za prąd. 

Skorzystanie z oferty dla dużej rodziny jest bardzo proste. Wystarczy skontaktować się z naszym doradcą i umówić się na pierwsze spotkanie. W trakcie wizyty pracownika Strefy Energii poznasz już dokładną wycenę całej instalacji fotowoltaicznej oraz zobaczysz jak będzie wyglądać na Twoim dachu. W jaki sposób? Dzięki autorskiej aplikacji, która z niewiarygodną dokładnością pozwala odwzorować całą instalację w formie wizualizacji. Podczas rozmowy z doradcą wspomnij o Karcie Dużej Rodziny i zapytaj o rabat. Możesz otrzymać do 4 500 złotych zniżki!

Dlaczego warto wybrać Strefę Energii?

Nasza firma stawia na jakość i zadowolenie Klientów na pierwszym miejscu. Właśnie dlatego, każda nasza oferta jest kompleksowa i niezwykle atrakcyjna. Oprócz wspomnianej wcześniej bezpłatnej wyceny oraz wizualizacji na pierwszym spotkaniu dochodzą również inne benefity. Do największych z nich należy opieka poinstalacyjna. Nawet po zakończonym montażu dbamy o Twoją własną elektrownię. Gdy tylko masz wątpliwości co do odpowiedniego działania paneli fotowoltaicznych, wystarczy się z nami skontaktować. 

Dokładną ofertę na montaż paneli fotowoltaicznych poznasz od naszego doradcy wypełniając formularz lub kontaktując się pod numerem: +48 535 989 535

Oceń artykuł

Średnia ocena: 4.3 / 5. Ilość głosów: 6

Podziel się artykułem

Zapraszamy
do kontaktu

Pozostaw dane kontaktowe w formularzu lub skontaktuj się z nami pod numerem:
+48 535 989 535

Dziękujemy za wysłanie formularza!
*Pola obowiązkowe

Dziękujemy za pozostawienie kontaktu.
Nasz doradca wkrótce się z Tobą skontaktuje.