Fotowoltaika od Strefy Energii -

poznaj korzyści ze współpracy

Każda inwestycja jest ogromnym krokiem. Przed inwestorem, który decyduje się na własną elektrownię słoneczną, dodatkowo stoi szereg pytań, na które musi sobie odpowiedzieć. Najważniejszą decyzją, rzutującą nie tylko na cenę, ale i wydajność oraz trwałość całego systemu, jest wybór odpowiedniej firmy, przez którą montowana będzie fotowoltaika. Dzisiaj spróbujemy odpowiedzieć na pytanie, dlaczego to właśnie ekspertom firmy Strefa Energii warto zaufać przy zakładaniu paneli fotowoltaicznych.

eksperci montujący panele fotowoltaiczne

Edukacja to podstawa

Nasza firma już od 7 lat zajmuje się instalacjami fotowoltaicznymi na terenie całego kraju. Nie ograniczamy się jedynie do montażu domowej elektrowni, jaką jest fotowoltaika. Misją Strefy Energii jest przede wszystkim szersze działanie zwiększanie świadomości o ekologii i bezpośrednim wpływie człowieka na środowisko. Próbujemy pokazać naszym Klientom, że eko przyjazny dom jest na wyciągnięcie ręki! Każde nasze działanie jest wynikiem wieloletniej obecności na rynku odnawialnych źródeł energii. Z radością bierzemy więc udział w targach i szkoleniach branżowych oraz wszelkich inicjatywach edukacyjnych. Na kanałach social mediowych publikujemy najnowsze informacje ze świata OZE, a na koncie w serwisie YouTube dzielimy się opiniami Klientów, którzy nam zaufali, oraz ekspercką wiedzą naszych pracowników. Dzięki tym wszystkim działaniom możemy dotrzeć do szerszej społeczności osób zainteresowanych tematem OZE. Proponując najnowocześniejsze technologicznie rozwiązania, nie tylko proponujemy sposób na podreperowanie domowego budżetu, ale także na przyczynienie się do poprawienia kondycji powietrza w Polsce. Z pomocą najnowocześniejszych technologii, dzięki współpracy naszych chcących zmienić świat na lepsze Klientów, tworzymy strefę czystej, dobrej energii!

Strefa Energii – tu liczą się ludzie

Pasja tworzy jakość — chyba nikt nie ma tutaj wątpliwości. Jednak sama pasja nie wystarczy. Potrzeba całego zespołu doświadczonych i zaangażowanych fachowców, aby z pasji uczynić jakość. Dlatego w Strefie Energii podstawą są ludzie! Lata doświadczenia przyniosły nam zespół ekspertów, którzy doskonale znają się na tym, co robią. Na bieżąco śledzą aktualności z sektora energetycznego, aby ciągle rozwijać swoje metody i sposób pracy.

Nasze własne ekipy instalatorskie posługują się sprzętem najwyższej klasy, co skutkuje nie tylko lepszymi i sprawniejszymi montażami, ale także zadowoleniem Klienta. W końcu wszystko, co robimy, robimy po to, aby nasi Klienci przez długie lata cieszyli się z inwestycji, która na siebie zarabia.

eksperci Strefy Energii

Fotowoltaika – kilka kroków do sukcesu

Sukces mierzony jest opiniami Klientów. Zastanawiasz się, co wyróżnia nas na tle konkurencji? Zobacz, dlaczego warto zaufać właśnie nam:

  • Certyfikowane urządzenia 

Cała fotowoltaika, którą dla Ciebie wykonamy, oparta jest na najlepszych jakościowo komponentach i certyfikowanych urządzeniach, objętych gwarancją producenta.

  • Własne ekipy instalatorskie

Krótki czas oczekiwania na montaż oraz fachowo wykonane zlecenie wraz z zachowaniem gwarancji wszystkich komponentów.

  • Obsługa na najwyższym poziomie

Odpowiednie podejście to podstawa udanej współpracy. Wiemy, jak ważne jest zaufanie, więc robimy wszystko, aby sprostać Twoim oczekiwaniom.

  • Wizualizacja paneli

Jako jedyna firma w Polsce posiadamy autorską aplikację, dzięki której już na pierwszym spotkaniu zwizualizujemy projekt na Twoim dachu.

  • Monitoring instalacji

Bądź na bieżąco ze swoją instalacją! Za monitorowanie parametrów i osiągów swojej instalacji nie zapłacisz nic!

  • Opieka poinstalacyjna

Nasza współpraca nie kończy się na montażu instalacji, jaką jest fotowoltaika. Zapewniamy Ci wsparcie i opiekę również wtedy, kiedy system już działa.

  • Zniżka nawet o 4500 zł

Jeśli posiadasz Kartę Dużej Rodziny, możesz skorzystać z rabatu 10% na zakup paneli fotowoltaicznych.

  • Polska dystrybucja

Wybierając sprzęt z polskiej dystrybucji, wspierasz krajową gospodarkę oraz masz gwarancję prawidłowego funkcjonowania paneli. Jesteś także pewny, że gwarancja Twojej instalacji jest w pewnych rękach.

  • Jesteśmy partnerem 20 instytucji finansowych

Zaufały nam instytucje, które znają się na finansach i inwestycjach, potwierdzając, że Strefa Energii jest firmą godną zaufania.

Fotowoltaika od Strefy Energii jest wszędzie!

Strefa Energii jest żywym, ciągle rozrastającym się organizmem. Od lat sukcesywnie poszerzamy teren naszej działalności. Dzięki naszej ciężkiej pracy i Waszemu zaufaniu otworzyliśmy 8 biur na terenie Polski. Wykonujemy zlecenia w takich województwach jak: małopolskie, łódzkie, śląskie, podkarpackie, świętokrzyskie, dolnośląskie, wielkopolskie i mazowieckie. Tysiące zrealizowanych zleceń, tysiące zadowolonych Klientów właśnie to daje nam energię do działania! 

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy Klient jest inny i ma własne potrzeby, dlatego do powierzonej nam inwestycji podchodzimy indywidualnie. Podczas spotkania z Klientem nie tylko wyceniamy instalację, ale także odpowiadamy na wszelkie pytania, rozwiewając wątpliwości. Dzięki specjalnej aplikacji przygotowujemy wizualizację gotowej instalacji na dachu. Wszystko po to, aby nasz klient doskonale wiedział, za co płaci.

Chcesz poznać naszą ofertę? Skontaktuj się, a na pewno stworzymy dla Ciebie rozwiązanie, z którego będziesz korzystał latami!

Oceń artykuł

Średnia ocena: 0 / 5. Ilość głosów: 0

Podziel się artykułem

Zapraszamy
do kontaktu

Pozostaw dane kontaktowe w formularzu lub skontaktuj się z nami pod numerem:
+48 535 989 535

Dziękujemy za wysłanie formularza!
*Pola obowiązkowe

Dziękujemy za pozostawienie kontaktu.
Nasz doradca wkrótce się z Tobą skontaktuje.