Dla firmy

Elektrownia słoneczna dla biznesu

W ciągu ostatnich lat zrealizowaliśmy kilkaset instalacji fotowoltaicznych. Do każdej z nich podchodziliśmy i do dzisiaj podchodzimy, jakby była najważniejszą w historii naszej firmy.

Niezależność

Elektrownia słoneczna to niezależność od wzrostu cen energii elektrycznej

Wprowadzenie Odnawialnych Źródeł Energii w postaci elektrowni fotowoltaicznych daje większe poczucie niezależności od wciąż zachodzących zmian w cenach energii elektrycznej.

Inwestycja

Instalacja fotowoltaiczna to opłacalna i nowoczesna inwestycja

Wdrożenie projektu instalacji fotowoltaicznej powoduje, że proces produkcyjny w Twojej firmie znacznie zostanie obniżony. Przekłada się to na oszczędności. W zależności od mocy elektrowni - zwrot z inwestycji uzyskujesz już nawet po 3 latach.

Przewaga

Fotowoltaika przekłada się na przewagę konkurencyjną

Oszczędności energetyczne wynikające z instalacji fotowoltaicznej w Twojej firmie obniżają procesy produkcyjne. To zdecydowanie umożliwia skupienie się na innych obszarach biznesowych tj. optymalizacji produkcji i zwiększeniu mocy wytwórczych.

Ekologia

Pozytywny wpływ OZE na środowisko naturalne

Inwestowanie w Odnawialne Źródła Energii odświeża nie tylko oblicze wizerunkowe Twojej firmy, ale również daje Ci możliwość skorzystania z licznych dofinansowań oferowanych w ramach programów państwowych oraz unijnych.

Tworzymy elektrownie
dla biznesu

Zobacz film

Poznaj proces inwestycji

Jakość, bezpieczeństwo instalacji i użytkowników, długość gwarancji, rodzaj obsługi serwisowej, kraj produkcji paneli, rodzaj paneli i inwertera.

Podczas bezpłatnej wyceny badamy zapotrzebowanie na energię elektryczną, rozkład dobowy, tygodniowy i miesięczny.

Dopasowane rozwiązanie do Twoich potrzeb i możliwośći obiektu. Przedstawimy Ci co zmieni elektrownia w Twoim biznesie, a Ty wybierzesz która oferta jest bliższa Twoim oczekiwaniom: Klasyczna czy premium.

Nawet najlepiej skrojona oferta może wymagać dopasowania do Twoich potrzeb – jesteśmy na to przygotowani. Daj swojej elektrowni czas na zarobienie na siebie. Dzięki wygodnej i bezpiecznej procedurze finansowej Twój wkład finansowy będzie minimalny

Twoja instalacja zostanie wykonana przez najbardziej doświadcząną ekipę instalacyjną w Polsce. Przed i po instalacji wykonamy dokumentację fotograficzną. Dokumenty do zakładu energetycznego przygotujemy tak abyś tylko złożył swój podpis.

Specjalnie na potrzeby elektrowni pracujących dla firm przygotowaliśmy rozszerzoną opiekę gwarancyjną – to my opiekujemy się Twoją elektrownią i sprawdzamy czy wszystko w niej pracuje dla Ciebie. Dla Twojej wygody, przyjemności zakupu i użytkowania elektrowni słonecznej przydzielony zostaje Ci stały opiekun klienta który jest do Twojej dyspozycji przez cały okres użytkowania elektrowni słonecznej.

Nasze realizacje

Poniżej prezentujemy kilka realizacji jakie zrealizowaliśmy dla naszych Klientów. Instalacje przedstawiają montaż elektrowni na dachu skośnym, dachu płaskim oraz na konstrukcji związanej z gruntem.

  • Wszystkie
  • Dom
  • Firma
  • Dach Płaski
  • Dach Skośny
  • Grunt
Wszystkie realizacje

Zadzwoń
do nas

Infolinia

+48 535 989 535

 

Linia serwisowa

+48 796 797 348

Napisz
wiadomość

biuro@strefaenergii.com

 

lub napisz do nas za pomocą formularza kontaktowego

Porozmawiaj
z chatbotem

Porozmawiaj z naszym Chatbotem! Sprawdź jaka instalacja będzie dopasowana do
Twoich potrzeb