Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Doradca Techniczno-Handlowy na terenie województw:
Małopolskie, Opolskie

Co oferujemy:
- zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej,
- atrakcyjny system wynagrodzenia oparty stałej podstawie i dodatkowej prowizji,
- możliwość awansu,
- profesjonalne szkolenia,
- stałe wsparcie i pomoc na każdym etapie,
- niezbędne narzędzia pracy (telefon, tablet, inne).

Twoje obowiązki:
- pozyskiwanie klientów,
- podpisywanie umów z klientami i opieka nad nimi,
- sprawdzenie możliwości technicznych montażu,
- raportowanie efektów pracy.

Wymagania:
- dyspozycyjnośc i kreatywność,
- otwartość w podejściu do ludzi,
- chęć rozwoju,
- nastawienia na cele,
- prawo jazdy kat. B,
- mile widziane (nie wymagane) doświadczenie w obsłudze klienta (Call Center, roznoszenie ulotek, kelner/ka, barman/ka)

Formularz rekrutacyjny

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).