O Nas

Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w Odnawialnych Zródłach Energii. Wyróżnia nas profesjonalne, dopasowane indywidualnie podejście do każdego. Jesteśmy po to, żeby Ci pomóc. Pomóc dowiedzieć się wszystkiego co niezbędne. Pomóc osiągnąć Twoje cele związane z Odnawialnymi Zródłami Energii.

Dlaczego my?

Jesteśmy bardzo elastyczni. Możesz nie wiedzieć co jest dla Ciebie najlepsze. Profesjonalny zespół doradców jest od tego, żeby Ci pomóc. Dobierzemy najlepsze rozwiązanie dla Ciebie, Twojej rodziny, Twojego domu. Spełnimy Twoje oczekiwania i pomożemy zrealizować Twoje cele i plany.

To co stawiamy na pierwszym miejscu to obsługa klienta. W obecnych czasach dużo się o tym mówi, a jednak dalej bardzo mało robi. My realizujemy swoje obietnice.

Zawsze się dodzwonisz, zawsze uzyskasz odpowiedź na pytanie, zawsze uzyskasz pomoc.

Jak działamy?

Działamy na terenie całej Polski

Mamy zasięg ogólnopolski i możemy dotrzeć wszędzie, gdzie jest potrzeba.

Działamy wygodnie dla Ciebie

Przeprowadzamy bezpłatny audyt u Ciebie w domu. Umawiamy się na dogodny dla Ciebie termin, przyjeżdżamy i odpowiadamy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości.

Działamy kompleksowo

Pierwszym krokiem jest bezpłatny audyt, następnych jest wiele. Bardzo ważne jest to, że praktycznie wszystkimi tymi krokami zajmujemy się my.

Tylko decyzja jest w Twoich rękach, cała reszta w naszych

Jeśli wybrałeś, które rozwiązanie jest dla Ciebie najlepsze całą resztę bierzemy na siebie.

Jeśli jest możliwość pozyskania dofinansowania - zajmiemy się tym pewnie, rzetelnie i profesjonalnie.

Jeśli rozwiązaniem na które się zdecydowałeś jest instalacja fotowoltaiczna to zajmiemy się pełną dokumentacją techniczną niezbędną do zgłoszenia instalacji do Zakładu Energetycznego.

Jeśli chcesz sfinansować swoją inwestycję poprzez bardzo preferencyjny kredyt również pomożemy Ci w tym. Co więcej praktycznie bez wychodzenia z domu.

Jeśli wybrałeś już rozwiązanie, sposób finansowania, dofinansowanie to zostaje teraz wykonanie fachowego, kompetentnego montażu Twojej instalacji.

Po zrealizowaniu inwestycji zapewniamy profesjonalny serwis oraz gwarancję.

Dobór i audyt

Pomoc w uzyskaniu finansowania i dofinansowania

Profesjonalny montaż

Obsługa serwisowa