Fotowoltaika Wrocław

  • Fachowe doradztwo
  • Pomoc w uzyskaniu finansowania
  • Profesjonalny montaż
  • Obsługa serwisowa


Zadzwoń: 796 797 348

lub wypełnij formularz - oddzwonimy


Imię:*
Telefon:*
E-mail:
Temat:*
Wiadomość:*

Interesuje Cię fotowoltaika oraz pompy ciepła? Wrocław to jedno z wielu miast, w których można przeprowadzić takie inwestycje. Jeśli chcesz wybrać odnawialne źródła energii (OZE), z naszą firmą Strefa Energii masz gwarancję kompleksowej i profesjonalnej obsługi!

Nasza specjalność to pomoc w efektywnym korzystaniu z alternatywnych źródeł energii – dostarczamy w tym zakresie najnowsze rozwiązania skupione na ekologicznej i ekonomicznej energii przez panele fotowoltaiczne (ogniwa fotowoltaiczne) oraz pompy ciepła dla domów jednorodzinnych oraz innych obiektów.

Oszczędzaj dzięki odnawialnym źródłom energii (OZE)

Fotowoltaika to propozycja dla osób chcących obniżyć koszty związane z korzystaniem z energii elektrycznej. Własna instalacja fotowoltaiczna, na którą składają się ogniwa fotowoltaiczne tworzące panele, pozwala na pozyskiwanie prądu do użytku własnego oraz do odsprzedaży do sieci.

Pompy ciepła umożliwiają pozyskiwanie energii cieplnej w nowoczesny, ekologiczny sposób – to doskonała alternatywa dla zwykłych kotłów grzewczych. Pompy te mogą pobierać energię z gruntu, wody albo z powietrza w zależności od otoczenia budynku. Mogą być wykorzystywane zarówno do ogrzewania domów i innych obiektów, jak również do podgrzewania wody użytkowej.

Inwestycja w OZE we Wrocławiu

Wrocław oraz inne miejscowości w województwie dolnośląskim są doskonałym miejscem na inwestycję w OZE – dobre warunki przekładają się na wysoką efektywność oraz szybki zwrot kosztów.

Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu wiemy, jak zapewnić naszym klientom wsparcie na najwyższym poziomie – niezależnie od tego, czy wybierasz solary czy pompy ciepła, razem z nami możesz mieć pewność udanej inwestycji.

Zapewniamy kompleksową obsługę, która obejmuje:

  • doradztwo w doborze odpowiednich sprzętów oraz audyt

  • pomoc w pozyskaniu finansowania i dofinansowania na inwestycję

  • fachowy montaż przez naszą wykwalifikowaną ekipę

  • obsługę serwisową zamontowanych sprzętów

Klientom chcącym wybrać panele fotowoltaiczne (ogniwa fotowoltaiczne) oraz pompy ciepła zapewniamy pełną pomoc w pozyskaniu dostępnych dofinansowań. Dzięki nim można pomniejszyć koszty inwestycji nawet o kilkadziesiąt procent. Zachęcamy do skontaktowania się z nami, aby uzyskać aktualne informacje na temat dostępnych dotacji na odnawialne źródła energii.

W razie dodatkowych pytań związanych z naszymi usługami pozostajemy do dyspozycji. Prosimy o kontakt – odpowiemy na wszystkie zapytania wyczerpująco.

Kolektory słoneczne, fotowoltaika, pompy ciepła – Wrocław i okolice – zapraszamy serdecznie do skorzystania z naszej oferty w firmie Strefa Energii!